Bayat Gazetesi - Bayat Haber Sitesi
HV
16 TEMMUZ Salı 05:44

Bayat Kaymakamı yılbaşı gecesi emniyet ekipleriyle beraberdi

Bayat Kaymakamı Ahmet Aykaç yılbaşı gecesi hem bir dizi ziyarette bulundu hem de mesai yapan emniyet ekiplerinin çalışmasını yerinde denetleyerek iyi yıllar diledi.

BAYAT HABER
Giriş Tarihi : 01-01-2024 01:55
Bayat Kaymakamı yılbaşı gecesi emniyet ekipleriyle beraberdi

Afyonkarahisar, Bayat İlçesi Kaymakamı Ahmet Aykaç Yeni Yıla dakikalar kala ilçemizde bir dizi ziyarette bulundu.

İlk olarak İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret eden Kaymakam AYKAÇ, görev başında olan Emniyet güçleri ile sohbet ederek hal hatır sordu ve Yeni Yıllarını tebrik etti.

Daha sonra 112 Acil Servisi ve Devlet Hastanesi ziyaretinde hastane personelinin yeni yılını kutlayan Bayat Kaymakamı; hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastalarla yakından ilgilenen Bayat Kaymakamı yeni yıllarını tebrik etti.

Akabinde İlçe Jandarma Karakolunda görev yapan askerlerin de yeni yılını kutlayan Kaymakam AYKAÇ, Jandarma personelleri ile sohbet ederek kendisinden isteklerinin olup olmadığını sordu.

Son olarak Ankara - Afyonkarahisar D260 karayolu üzerinde ilçemiz girişinde yol kontrol uygulaması icra eden Jandarma personelleri ile uygulamaya katılarak yolculuk yapan vatandaşlarımızın da Yeni Yıllarını tebrik ederek, Hayırlı yolculuklar diledi.

Bayat GazetesiBayat Gazetesi

Afyonkarahisar, Bayat Gazetesi

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR