Bayat Gazetesi - Bayat Haber Sitesi
HV
22 NİSAN Pazartesi 10:58

YEREL SEÇİMLERDE EN İYİ BAŞKANI SEÇMEK İÇİN YAPMAMIZ GEREKENLER.

Orhan Nazmi Kaya
Orhan Nazmi Kaya
Giriş Tarihi : 17-02-2024 19:01

YEREL SEÇİMLERDE BAYAT IN EN İYİ BAŞKANINI,
MECLİS ÜYELERİNİ VE MUHTARLARINI SEÇMELERİ İÇİN BU YAZIMIZI DİKKATLE OKUMALARINI TAVSİYE EDİYORUM...

Büyük Türk Milleti, çok kıymetli Bayat halkı, değerli seçmenlerimiz.  
 

Aldanma, Uyuma, Vazgeçme, Üşenme!
Ülkemizin her yerinde en iyi, en güzel, en ehil, yerel adayları seçmeye çalış!

Genel Seçimlerle Yerel seçimler arasındaki farkı iyi değerlendir! Yerel seçimlerde Sizleri Siyasi Parti Liderleri değil, Belediye Başkanlarınız temsil edecektir!

Sizler bilinçli vatandaşlar olarak Belediye Başkanlığını Hak Etmiş Kişiler arasından partilerine bakmadan oy kullanmalısınız!

Milletimizi şartlandıranlara, Sizleri köle gibi görüp yönetmek isteyenlere, liyakatsiz kadrolara ve parti taassubuna son ver!

Uyarımızı şöyle Dikkate Alalım, Aşık Veysel'in şu sözünü unutmayalım: " İnsanlar fanidir, eserler ise baki." Sizler Türkiye' nin her yerinde geçim derdinde ve geçimini alınteri ile kazanan İnsanlarsanız, bu seçimlerde daha da çok titiz ve dikkatli oy kullanmak durumundasınız! İlkesiz ve liyakatsız insanların makam ve mevkilere getirildiği zihniyet bunalımından kurtulmak için, Belediye Seçimlerini fırsat olarak gören her bilinçli Vatandaşımızın Büyük Bir Yurttaşlık Görevi var 31 Mart'ta! Dürüst, İşinin ehli, siyasi vesayete itibar etmeyen, kendine güvenen, vicdanı ve fikri hür, gösterişe değil icraata, bakış açısına, çalışkanlığa, Kendi cebini düşünenlere değil, gerçekten Memleketini Milletini Vatanını Toprağını seven, Ortak Değerimiz ve Atatürk ilkelerine riayet eden, vatansever, istihdam yaratmak isteyen ileri görüşlü insanlarımızı Değerlendirmek ve Yetkilendirmek gerekir..

"Bizlerin Sevdası Türkiyemizi ve Bayatımızı karşılıksız Sevenlerin Sevdasıdır." İnsan Sevgisiyle hareket eden Büyük Şairimiz Yunus Emre'nin günümüz Türkçesiyle ifaade  ettiği gibi, " Söyleyen sözünün ayarını iyi yapmalı ve kötü söz söylememeli.

Bazı kişilerin bir sözü dünya cehennemini sekiz cennete çevirecek güçtedir." Bu bilinç ve şuurla elimizdeki fırsatı artık en iyi şekilde değerlendirmenin vakti zamanıdır. Selam, sevgi ve Saygılarımla. Orhan Nazmi Kaya. Eskişehir Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü Saymanı ve Universal Tural Dostluk Platformu Eskişehir İl Başkanı.

YORUMLAR